Monday, April 18, 2016

Nike+ Studio Prague

Kdo sleduje můj Instagram nebo Facebook, tak si určitě všiml, že se minulou sobotu otevřelo Nike+ Studio v Praze Na Příkopech, kde probíhají NTC tréninky, ale také běžecké tréninky NRC.


Zahájení bylo velkolepé, atmosféra přesně taková, jakou jsem obdivovala na instagramech svých oblíbených amerických, australských a dalších světových Nike trenérek. Na každý z tréninků (byly během soboty celkem tři) přišlo kolem 150 nadšených cvičenek, které se pokoušely odolat náporu nekompromisní Nike Master trenérky Radky Vandasové. Marně :))


Chcete si dát do těla?

1. Aplikace Nike+ Training Club

V aplikaci najdete tréninky, které vám pomohou s rýsováním, spalováním, se zvýšením síly. Jsou také rozdělené podle vašich zkušenosti na začátečníky, středně pokročilé a pokročilé, najdete zde rychlé 15minutové tréninky i ty nejpopulárnější.
U tréninku jsou vždy uvedené pomůcky, které případně budete potřebovat, u každého cviku je ukázkové video, jak cvik provádět. Aplikace měří čas a odpočítává vám, kolik vám zvbývá do dalšího cvik. Zkrátka máte svého osobního trenéra. Ale potřebujete i notnou dávku sebekázně. Ono přecijenom až budete skákat žabáky a už nebudete moci, telefonu se tak nějak odporuje lehčeji než opravdovému trenérovi. Ale vy to zmáknete, já vám věřím!

2. Nike+ Studio Prague

Nike+ Studio Prague najdete v centru Prahy, ve Slovanském domě Na Příkopech, přímo nad Nike Prague. Lekce probíhají několikrát do týdne a jejich rozpis a formulář pro přihlášení najdete tady: 

Lekce jsou zdarma a mají omezenou kapacitu. Navíc NTC je návykový a tak není divu, že musíte mít speciální um (nebo štěstí), abyste se zvládly na lekci zaregistrovat předtím, než se naplní její kapacita :)) Ve vedení lekcí se střídají Nike trenéři a všichni do jednoho vám dají do těla, to si buďte jistí! tak KLIK!

3. Studiové lekce NTC ve vybraných fitness centrech

Všichni Nike trenéři mají své lekce v různých fintess centrech v Praze, na které se můžete přihlásit. Pro lepší přehled jsem vám je sem vypsala :) Třeba probíhají zrovna ve vašem oblíbeném fitku nebo blízko. A nebo trochu daleko,a le stejně si tam zajedete, protože to za to prostě stojí :))

Tréninky probíhají v úterý, ve čtvrtek, v pátek a v neděli - přesný ROZVRH ZDE.

Oasis City (Váslavské náměstí)
středa 19:40 - 20:40 (tady budu pravidelně chodit já :))

čtvrtek od 18:30

Myslím, že BC Brumlovka je pouze na členství, nicméně rozvrh ZDE :)

Středa 17:00 :)

úterý a čtvrtek - rozvrh ZDE

Lanna Gym (Nusle)
Tady není přímo zmiňovaná NTC lekce, ale Radka Vandasová tam ve středu večer má dvě hodiny H.I.I.T tréninku pro ženy a myslím, že to bude na podobném principu :)

Více informací o trenérech a trénincích najdete na: www.nike.com/prague


V dalším článku se můžete těšit na rozpis tréninku ze slavnostního otevření Nike+ Studia Prague!


No comments:

Post a Comment