Monday, February 15, 2016

Relax time: Rituals

Regenerace a relaxace je velmi důležitá.


Já vím. Vy to určitě také víte.
Ale teď pravdu, kdo z vás doopravdy pravidelně relaxuje, regeneruje, najde si chvilku jen pro sebe?

Ať už ve vaně, ve sprše, v sauně, na masáži...
Asi se shodneme, že najít si čas, není úplně ten nejlehčí úkol. 
ALE zkusme to.

Pravda je, že od té doby, co jsem se začala naplno věnovat trénování toho času příliš nemám. A každý týden si říkám, že ten další týden už to bude lepší, protože si už hezky uspořádám čas, na oběd budu doma, odpočinu si, v pauze mezi klienty si zajdu do sauny a udělám si pohodu. A místo toho mám oběd pracovní, mezi klienty běžím nakoupit jídlo a... nestíhám.

Ale zase abych si jen nestěžovala (já si vlastně nestěžuji, protože jsem takhle šťastná :)), umím si tu relaxaci vychutnat aspoň na chvilku. Nikdy jsem nebyla ten typ, který si napustí vanu a rochní se v ní dvě hodiny. Ale ve sprše bych mohla stát věčnost. Mám ráda hodně teplou vodu, ze které mi až zčervená kůže a na závěr pořádně ledovou. Přijdu si vždycky jako znovuzrozená. 


Sprcha je takový mi rituál, který absolvuji i několikrát denně. A když jsem před dvěma lety poprvé dostala sprchovou pěnu od Rituals, okamžitě jsem si jí zamilovala. Gel který se promění v jemnou pěnu ještě ve vaší ruce, s příjemnou jemnou vůní, je jako balzám nejen na tělo, ale i na duši. Mám jich doma a ve fitku vždyck hned několik a střídám je podle nálady. 


Kdo Rituals zná, tak ví, že při návštěvě jejich obchůdků je těžké zůstat jen u jednoho produktu i já mám svoje další oblíbence.

Tělový krém je první z nich. Ale upřímně přiznávám, že na "mazání" jsem lempl a tak jsem si v poslední době velmi oblíbila sprchový olej, po kterém je pokožka tak jemná, že již není třeba jí mazat krémem. To je pro mě ideální hlavně ve fitku, kde nemám tolik času. 


Ale úplně nejradši mám, když mám volný den (sobota :)) dám si pořádnou sprchu, namažu se krémem, udělám si pedikůru a zalehnu do postele v čistém pyžamu, uvařím si čaj, zapalím svíčku a koukám na seriály, nebo si jen čtu. 

...a teď is moc moc přeji aby už byla zase sobota. A doufám, že tenhle týden se dostanu do sauny!

Jak relaxujete vy? A jak často?

1 comment:

  1. Jo, to úplně znám. Nejvíce klidu si užívám o víkendu.
    PS: také jsem lempl na mazání :D
    jennytailor

    ReplyDelete