Wednesday, February 3, 2016

Nike Training Club: Margot vs. Lily #zalepsija

Po lednové 21 denní výzvě přichází v únoru Nike se seriálem Margot vs. Lily. Dvě sestry, jedna (Lily) tak zapálená do cvičení a do svých videí o cvičení, že nemá žádné opravdové kamarády. Naproti tomu Margot je společensky velmi aktivní, za to cvičení se vyhýbá obloukem. A pak příchází sázka.  Margot si založí svůj kanál o cvičení, Lily si zkusí najít kamarády. Že to ani jedna nebude mít lehké, je vám asi jasné. :))


Měla jsem na speciální předpremiéře spojené s tréninkem NTC pod vedením Nike Master trenérky Radky Vandasové možnost vidět první dva díly a předevší u toho druhého jsem se opravdu nasmála, takže si to určitě nenechte ujít. Díly vycházejí každý týden, na ten první se můžete podívat TADY, na ten druhý, si stejně jako já na jeho opakování, budete muset počkat do pondělí.
Margot vs. Lily - za jaký tým cvičíte?
Já se bez mučení přiznávám, že v sobě trošku vidím Lily. Ne, že bych neměla kamarády, ale v poslední době mi nezbývá na mé blízké tolik času, kolik bych chtěla. S Terkou už se scházím tři týdny a vždycky to na poslední chvíli zruším (promiň Terezko!), na rodinnou událost chodím pravidelně pozdě, dokonce už ani nepočítají s tím, že bych přišla včas (omlouvám se :)) a... mohla bych pokračovat.


Na druhou stranu jsem si na konci lekce NTC rozhodně přišla jako Margot, zvlášť když jsem po posledních dvou minutách angličáku odpadla úplně propocená na zem a asi jsem vypadala vážně špatně, protože se mě holčina co cvičila se mnou ptala, jestli jsem OK a nechci vodu :)) Byla jsem OK i KO, nicméně jsem se rozhodla, že tréninky NTC zůstanou v mém kalendáři trošku déle. Protože příště...příště ty angličáky vyhraju. 


Takže NTC je teď na mé programu 2x týdně, samozřejmě k mým silovým tréninkům. Beru je jako takové náročnější kardio, typu HIIT. Trochu náročnější. HAHA! :))


S Margot a Lily přicházejí kromě seriálu také speciální tréninky, playlisty, ale i nová kolekce Nike. Legíny z ní mě dostaly tak, že jsem během 5ti minut, kdy jsem je poprvé uviděla vyrazila do Nike na Novém Smíchově, kde je neměli a tak hned Na Příkopy, kde je také neměli, ALE teď už je tam mají a já je mám hned ve dvou variantách - v černo červené, jak vidíte na fotkách a také v šedo černé a ty určitě také brzy uvidíte na mém instagramu nebo facebooku :))


Poslední fotka je moje oblíbená. Rocková hvězda! :D

No comments:

Post a Comment