Monday, September 14, 2015

SOUTĚŽ: RAW Planet Organic a Perfect Pasta

Protože se blíží moje narozeniny a já ráda dárečky nejen dostávám, ale také rozdávám, připravila jsem pro vás až do 25. října 2015 každý týden soutěž o krásné ceny! Soutěž vyhlásím vždy v pondělí a až do sobotní půlnoci můžete soutěžit na Facebooku FitVeronika. V neděli vyhlásím vítěze a v pondělí spustím další soutěž. Už teď můžu prozradit, že se můžete těšit na sportovní oblečení, diář Sport Diary na rok 2016 nebo třeba na trénink se mnou. 


Ale teď už k první soutěži, kterou jsem pro vás připravila společně s GOODFOODSTORE.cz

Goodfoodstore přináší samé kvalitní dobroty, které pečlivě vybírá sama majitelka a kromě nejroztomilejší obalů na světě mají také skvělé složení, hodnoty,ale především chuť.

U mě na blogu už jste se mohli dočíst o Perfect Pastě - bezkalorických těstovinách, které doporučuji především jako večerní přílohu k masu, ale jsou také skvělé do salátů. Vzhledem trochu připomínají rýžové nudle, takže já sama je nejraději využívám právě, když se inspiruji asijskou kuchyní. 

Nedávno jsem také konečně vyzkoušela RAW tyčinky Planet Organic, které se hodí jako rychlá svačinka (spíše ta dopolední) a pokud je ještě doplníte bílým jogurtem, budete na vrcholu blaha :) Ochutnala jsem vanilku s chia semínky, kokos s trávou, dýně s goji a kakao s brazilským oříškem. No a přestože můj favorit byla vanilka (protože jí miluji vždy a všude) s chia, nakonec zvítězila goji s dýní. 

No a kdo rád mlsá zdravě, tak určitě, stejně jako já, ocení kokosové makaronky s příchutí slaného karamelu. A opět se nenechte zmást netradiční chutí, slibuji, že si pochutnáte a nebudete chtít přestat! 

V balíčku na vás tedy čeká:
4x RAW tyčinka Planet Organic
1x RAW makaronky Planet Organic
3x Perfect Pasta

Pravidla soutěže:
Soutěž probíhá od 14.9.2015 do půlnoci 19.9.2015, vítěz bude náhodně vylosován v neděli 20.9.2015 a zveřejněn na Facebooku FitVeronika.
1. Dejte "To se mi líbí" stránce FitVeronika a Goodfoofstore na Facebooku.
2. Sdílejte na Facebooku příspěvek s touto soutěží (nastavte veřejné sdílení pro kontrolu).
3. Pod příspěvek na Facebooku FitVeronika napište komentář a můžete také označit někoho, kdo si myslíte, že by rád soutěžil.

Přeju hodně štěstí!

1 comment:

  1. No páni, páni, páni! :-DDD Zní moc moc lákavě, takže se velmi ráda zapojím :-D

    ReplyDelete