Monday, September 28, 2015

SOUTĚŽ: Gym bag Nike C72 Legend (recenze)

Najít tu správnou sportovní tašku mi chvíli trvalo (přesněji mi to trvalo hned několik sportovních tašek). Vybrat si tu, která bude hezká na pohled a bude ladit s běžným oblečením až takový problém není, na trhu dnes najdete od různých značek opravdu velký výběr. Horší už je to s praktičností, protože... jsem holka a do posilovny prostě potřebuju tisíc věcí. A taky nechci mít dohromady mokrý ručník a zpocené oblečení s botami, lahví na pití a nebo třeba s tabletem a diářem, který taky pořád nosím sebou. Takže jsem si koupila svou první sportovní tašku a chodila s používala jí měsíc, pak druhou a používala jí dva dny.. a pak jsem konečně objevila tu pravou! Mám jí doma dokonce už ve třech variantách, zahodila jsem všechny tašky a kabelky světa a prakticky mě bez ní už nepotkáte.


Nike C72 Legend (protože je legen...počkej si...dární, legendární!)
Pojďme se na ní tedy kouknout pěkně zblízka a díky total-store.cz si o ní se mnou můžete i zasoutěžit! 


Proč je Nike C72 legendární?



1. Vzhled a materiál
Ano, můžeme jí mít hned v několika variantách - růžovou, černou, meruňkovou, modrou, vždycky podle posledních trendů a přesto ne přeplácanou. Zvlášť černou variantu unosíte úplně krásně i s běžným oblečením, ale pokud stále lítáte ve sportovním jako já, tak barevné varianty jsou skvělou volbou. Podle nálady! :)) Celá taška je z omyvatelného materiálu, ze spodní strany je zesílený, tu svou nejstarší už budu mít určitě více než rok a pořád vypadá jako nová (a když náhodou ne, protože jsem čuňátko, stačí ji vyprat v pračce).


2. Dvě hlavní kapsy
A to je přesně ten důvod, proč je tak praktická. Dvě velké hlavní kapsy. Boty dáte do jedné části, oblečení a ručník do druhé. Tak jednoduché a tak geniální. 


3. Další kapsičky
Mimo dvě hlavní kapsy najdete další menší kapsu na zip, která se hodí perfektně hodí na mobil, klíče, vizitky a další drobnosti (propisky, žvýkačky, slevové kupónky, kapesníčky, balzám na rty, účtenky od nákupů, další klíče, bonbóny bez cukru, drobné co se vám nechtěli vracet do peněženky, sluchátka, sponky do vlasů, čelenka, náušnice...neuvěřitelné, co všechno jsem schopná do té kapsičky nastrkat!)
Další dvě menší kapičky najdete uvnitř jedné z hlavní kapes, jsou otevřené a nejčastěji je využívám například na suplementy, nebo rukavice a když jdu cvičit tak jako kapsičku na Pandoru :))


Nike C72 Legend můžete koupit například na total-store.cz, kde kromě ní najdete velký výběr sportovního oblečení, obuvi a doplňků nejnovějších kolekcí nejen od Nike, ale také od dalších sportovních značek jako je Adidas, Puma, Reebok, O'Neill, Converse a další. Nakupovat můžete podle sportu který preferujete (fitness, běh, plavání, basketball...) a nebo si klasicky můžete zobrazit například všechna dámská sportovní trička apod. Doručení do druhého dne vyzkoušeno a potvrzeno! :)

SOUTĚŽ
Společně s total-store.cz jsem pro vás připravili další narozeninovou soutěž, tentokrát o tuto meruňkovou Nike C72 Legend. Soutěžit můžete opět na mém facebookovém profilu!


Pravidla soutěže:
Soutěž probíhá od 28.9.2015 do půlnoci 3.10.2015, vítěz bude náhodně vylosován v neděli 4.10.2015 a zveřejněn na Facebooku FitVeronika.
1. Dejte "To se mi líbí" stránce FitVeronika a total-store.cz na Facebooku.
2. Sdílejte na Facebooku příspěvek s touto soutěží (nastavte veřejné sdílení pro kontrolu - prosím toto opravdu dodržte).
3. Pod příspěvek na Facebooku FitVeronika napište komentář a můžete také označit někoho, kdo si myslíte, že by rád soutěžil.

Hodně štěstí!


No comments:

Post a Comment