Monday, September 21, 2015

SOUTĚŽ: Diář SportDiary 2016 (recenze)

Od té doby, co se mi do rukou dostal nový diář Sport Diary 2016, si nepřeji nic jiného, než aby už bylo 28. prosince 2015 (právě tímto datem diář začíná) a já jej mohla začít používat. Oproti loňskému diáři se toho změnilo opravdu hodně a rozhodně k lepšímu! 


Diář je opět ve dvou verzích, jak pro muže, tak pro ženy a kromě toho, že si jej teď pořádně prohlédneme zblízka, si o něj tento týden můžete také zasoutěžit na FaceBooku FitVeronika.

A jaké jsou tedy hlavní změny:
1. velikost - diář je oproti loňskému menší, především tenčí a tím skladnější
2. desky - desky jsou tento rok pevné, takže už žádné zohýbané rohy
3. papír - loňský diář měl papír recyklovaný a i když beru ohledy na přírody, tomuhle bílému křídovému se prostě nedá odolat!
4. rozvržení dnů - tady pro mě jednoznačně nejlepší a největší změna - na dvojstránce najdete 4/3 dny z týdne, což je pro mě naprosto perfektní, protože mám přehled o většině týdne a zároveň dostatek místa
5. obsah - diář byl obohacen o spoustu zdravých receptů, rozhovorů, tipů na cvičení a jeho grafika je dokonalá (ale ta se mi moc líbila už v loňském roce)


Důležité je, že Sport Diary není jen sportovní diář, do kterého si zaznamenáváte své tréninky, pokroky, váhu, spálené kalorie apod. Jeho hlavní výhodou je, že je to také osobní diář - do kterého si můžete zapisovat své plány, schůzky, úkoly. A to je pro mě důležité. Nemohu si nosit denně všude 20 bločků, chci to mít hezky všechno na jednom místě a navíc chci, aby to bylo hezké. A to právě Sport Diary 2016 splňuje.


Sport Diary můžete ve dvou verzích (pro ženy a pro muže) můžete objednávat na www.sportdiary.cz

Cena jednoho diáře je 245,-Kč, což je krásná cena. A myslím, že právě probíhá i speciální akce - dva diáře (jeden pro muže a jeden pro ženy) za 460,- Kč.

Ale především diář můžete tento týden vyhrát u mne na FaceBooku! 

Pravidla soutěže:
Soutěž probíhá od 21.9.2015 do půlnoci 26.9.2015, vítěz bude náhodně vylosován v neděli 27.9.2015 a zveřejněn na Facebooku FitVeronika.
1. Dejte "To se mi líbí" stránce FitVeronika a SportDiary na Facebooku.
2. Sdílejte na Facebooku příspěvek s touto soutěží (nastavte veřejné sdílení pro kontrolu - prosím toto opravdu dodržte).
3. Pod příspěvek na Facebooku FitVeronika napište komentář a můžete také označit někoho, kdo si myslíte, že by rád soutěžil.

Hodně štěstí! 

2 comments:

  1. Diář vypadá moc dobře, určitě bych ho využila :)

    ReplyDelete
  2. Už ho mám doma! Těším se až do něj budu moct začít psát svoje aktivity ;-) ...

    ReplyDelete