Monday, August 24, 2015

WeAreFitGirls: Run Your Mile II. - Nike Speed Week

Vzpomínáte na vaší nejrychlejší míli? Zaběhněte jí ještě rychleji. Blíží se totiž vyvrcholení letošního léta. V neděli 30. srpna bude totiž nejrychlejší den v roce 2015


Oslavíme ho společně, jak jinak než během ne měřené trati, která bude začínat na Štvanici a končit na Náměstí Republiky. 


Nike Speed Week (26. - 29. 8. 2015)
Kromě tréninku vedeného profesionálními trenéry budou na náměstí Republiky pro všechny zájemce přichystané speciální disciplíny. Běžci se mohou těšit na jedinečnou trasu jedné míle, kde jim bude změřena jejich rychlost. Díky unikátní technologii budou moci proběhnout nejzajímavější místa Prahy přímo v prostorách Nike Speed Week, aniž by opustili náměstí Republiky.

Pro milovníky krátkých vzdáleností bude připravený 50metrový sprint, po kterém každý běžec obdrží
email se svojí cílovou fotografií a svým rekordem.

Na místě bude také k dispozici analýza došlapu a kolekce nejnovější běžecké obuvi, aby si každý mohl vybrat tu nejvhodnější botu pro svůj běžecký styl. Běžci mohou otestovat poslední modely s technologií Zoom Air – Pegasus, Vomero, Elite a horkou novinku Oddyssey.

Tréninky jsou každý den od 19 h a registrovat se na ně můžete ZDE.

A pozor! Odměny pro nejrychlejší :)

Pro nejrychlejšího běžce a běžkyni bude každý den připraven pár běžecké obuvi a pozvánka na jedinečný běžecký event v Budapešti – HUNGAROARING. 

Nejrychlejší den v roce 30. 8. 2015
Oslavy nejrychlejšího dne v roce odstartují na Náměstí Republiky ve 14 hodin. Zahřívací lekce Nike Training Clubu pod vedením Radky Vandasové odstartuje v 15:30. V 16 hodin vyběhnou ze Štvanice první běžci na měřený úsek.


Těším se na Vás!

No comments:

Post a Comment