Saturday, July 25, 2015

WeAreFitGirls: Run Your Mile #sofast

Zaběhni jednu míli. Zaběhni svoji nejrychlejší míli. Sdílej svůj čas s ostatními. Buď v tom s námi. Tohle léto je o rychlosti. Trénuj a překonej svůj osobní rekord.

Společně s holkama z Instagramu, jsme se rozhodly, že tě v tom nenecháme samotnou. Svoje výsledky a tréninky budeme sdílet na instagramu pod hashtagy #wearefitgirls a #runyourmile. Nezapomeň taky na hashtag #sofast, díky kterému se připojíš k ještě větší komunitě. Tohle léto totiž neběháme jen my. Jednu míli běhá celý svět.


Nike ví, jak je rychlost důležitá a tak se spojila s nejlepšími atlety světa, aby ti pomohla zlepšit tvůj osobní rekord. Pomocí Find Your Fast Challenge v aplikacích Nike+ Running Club a Nike+ Training Club a nových tréninků každý den se dostaneš až na vrchol.
Kromě toho si můžeš svoji jednu míli zaběhnout na speciálních trénincích v Nike+ Running Clubu v Praze. Tréninky jsou celé léto zdarma a přihlásit se můžeš tady. Stejně jako na lekce NTC tady. Trénuje a vybíhá se vždy od Nike+ Run Hubu - ze speciální Nike lodi na Náplavce (Výtoň, za železničním mostem).A co mě dokáže nakopnout k tomu nejlepšímu výkonu? Nové Nike Air Zoom Vomero 10, které jsem zvolila po speciálním běhacím testu, který jsem absolvovala v Nike+ Running Hubu (a vy můžete zdarma také), kde mi testovali došlap a techniku běhu. Nechci se schválit (jasně, že chci), ale běhám prý ukázkově (takže už se nemám jak vymlouvat na svou "rychlost" :D) Nepotřebuji tedy boty s žádnou oporou, a tak jsem zvolila právě Vomero, které jsou neutrální, lehoučké, ideální na dlouhé běhy (haha!) a díky odpružení na špičce i patě májí ten nejměkčí došlap. 

#WeAreFitGirls #RunYourMile #sofastJak jsem svou míli běžela já se můžeš podívat na můj youtube channel


        @lukynkovalenicka                                 @_nathalie__                               @blondynazlondyna              @lucie_ehr                                      @barborkaontherun                            @fitveronika              @kajakubickova                                @veronica_ova                                 @dominika.po                     @veruu                                    @veronikajirsakova                              @brundibara_                   @_nikol_k                                     @verunkaw                                       @marketjorfit


Jak na to?
1. V aplikaci Nike+ Running si v nastavení (settings) klikni na svůj profil, kde je tvá výška a váha, "Units of Measure" přepni na English. 
2. Klini na "Run" a místo "basic run" přejdi na vzdálenost a zadej jednu míli.
3. Run, baby, run! :)
4. Až doběhneš nasdílej svůj čas, vzdálenost a fotografii na Instagram pomocí tlačítka "share".
5. Nezapomeň na hashtagy #runyourmile #wearefitgirls #sofast.
6. Zjisti jak jsou na tom ostatní a pokus se překonat svůj osobní rekord.

Půjdeš do toho s námi? Startujeme v pondělí 27. července 2015!

No comments:

Post a Comment