Thursday, January 15, 2015

Work Hard, Train Hard. Get Results.

Tak a je to tady. Trénink a trénink. Spánek, jídlo a trénink. Mezitím práce, škola a osobní život. Nestěžuji si. Naopak. Neskutečně mě to naplňuje a já se nemůžu dočkat, až uvidím výsledky.

Velký DÍK za fotografie Honzovi Pelikánovi! www.janpelikan.cz


Slíbila jsem, že o jednom ze svých předsevzetí pro rok 2015 napíšu víc (tedy já nakonec napíšu víc určitě o všech). Ale tenhle článek bude právě o soutěži Bikini Fitness. O tom proč jsem se rozhodla, že do toho půjdu, jak se na soutěž připravuji a taky jak se trochu bojím, že to nezvládnu. So...Just do it!

Bikini Fitness dnes zažívá obrovský boom a jako kategorie dává velký důraz na ženskou krásu. Svaly jsou vyrýsované, ale závodnice neztrácí ženskost. Mají krásná ramena, vosí pas a kulatej !pevnej! zadek. Může být snad něco hezčího?


Tohle všechno ale může holka mít i bez soutěžení. Jenže já jsem odmalička soutěživý typ a co hůř - neumím prohrávat. Do dnes mám před očima scénu (i když už možná jen z vyprávění), jak mě rodiče poprvé nechali prohrát v pexesu. Usoudili, že už jsem dost velká na to, abych se naučila prohrávat. Nebyla jsem a ani teď nejsem. Takže pro to udělám maximum. A nezáleží, jestli to bude na jaře nebo až na podzim. Vím, že to bude a budu trpělivá (haha).

Tréninky
Trénuji s tou nejlepší. Ona je pro mě motivací od samého počátku a já si vždycky říkala, že na sobě musím máknout, aby mě mohla trénovat ona. A trénuje! :) A občas mě mučí i její Kuba, třeba jako naposledy, když jsem dělala dřepy s výskokem a Kuba měl pocit, že skáču málo. Eva Havelková a Kuba Kraus jsou totiž opravdu Fitness miláčci.


Trénuji dvoufázově, se sluchátky na uších (někdy je sundám, protože mě rozčiluje stále stejná hudba, ale nějak nemám čas nahrát si novou :)) a mám svůj svět, ve kterém si jdu za svým snem. A nenechám si ho vzít.


Nenechám si ten sen vzít ani vlastním strachem,protože on bude pořád vedle mě. A to je dobře, kdyby tam nebyl, nehnal by mě dál. Jak řekl Richard Branson:

"If your dreams don´t scare you there are too small."


Chtěla jsem vám poděkovat. Za podporu tady na blogu, na Instagramu i Facebooku, za vaše komentáře. 

A omlouvám se, že teď moc nepřispívám, ale něco pro vás se Simčou ze StyleCookBook chystáme. 
Už brzy!


4 comments:

 1. Je pravda, že ten boom okolo bikini fitness a vlastně všeho fitness je v poslední době opravdu obrovskej a "bikinka" teď chce být snad každá druhá slečna co cvičí, a mě osobně to až tak neláká, ale na tom nezáleží - je to tvůj sen, a jsem jistá, že si ho splníš:)

  A ty fotky jsou vážně perfektní, a Evča je sympaťačka s nejlepšíma ramenama! :D
  Držím palce, ať všechno jde podle představ!

  ReplyDelete
 2. Držím palce Veru. Evča je mi sympatická, věřím, že zrovna ona ti tu cestu nastaví dobře ;) Hodně štěstí

  ReplyDelete
 3. Držím palce Veru! :)
  http://blog-by-nicole.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. Už se těším na výsledky!! Budu ti držet palečky :)
  Fit Maddie

  ReplyDelete