Friday, January 2, 2015

Hi 2015!

Tak a je to tady. Rok 2014 v zavřené knize, rok 2015 s nepopsanými stránkami před námi. Doufám, že jste si vánoční svátky a Silvestr užili přesně tak, jak jste si přáli, nabrali jste novou sílu a do nového roku vkročili tou správnou nohou (ať už je to kterákoliv:)). Pro mě byl rok 2014 rokem plným změn a nakonec je každá změna dobrá, i když to tak třeba ze začátku nevypadá. Když jsem se přesně před rokem fotila v zrcadle jen ve spodním prádle a zoufala si, že jsem neskutečné rozkydlá a měla bych s tím něco dělat, nevěděla jsem, že mi to ukáže úplně jinou cestu životem, než po které jsem šla doposud. 

Proč vám to píšu. 


Nebojte se toho. Nebojte se toho, že s vámi někteří lidé budou neslouhlasit, budou se vám smát, nebo pro vás nebudou mít pochopení. Skuteční přátelé budou stát při vás a podpoří vás, ale tu nejdůležitější oporu budete mít v sobě. Možná to začne jen jako novoroční předsevzetí a skončí jako životní styl. Opřete se do toho a ničeho nelitujte, protože je to vás život. 

O mém největším novoročním předsevzetí už asi víte z mého Instragramu nebo Facebooku. Vím, že na Bikini Fitness jsou různé názory, že je to teď takový boom a trend, ale pro mě to je prostě další cíl.  Ale o tom se rozepíšu až příště. Děkuju vám za všechny ohlasy, jsme lidé a to, že máme každý jiný názor k nám patří. 

foto: janpelikan.cz

Můj rok 2015 bude senzační, protože:


1. ze sebe dostanu to nejlepší na soutěži Bikini Fitness
2. absolvuji kurz Fitness instruktora
3. před jménem se mi objeví titul Bc.
4. zase se podívám do Milána (už v lednu! :))
5. zůstanu vždycky pozitivní

A co váš rok 2015? 
Nezapomeňte, že svět je vaše TOVÁRNA NA SNY!

8 comments:

 1. O bikini fitness jest četla už na instagramu, a budu ti držet palce :). Pro mě byl rok 2014 taky dost jiný, změnila jsem jídelníček o 100%. Ze začátku to byly jen malé změny, ale ted jím opravdu úplně jinak než před rokem. Taky jsem mnohem pozitivnější a nesetresuji se tolik. a rok 2015 snad bude ještě lepší :)

  ReplyDelete
 2. Jsi pro nás neskutečnou inspirací, myslím (teda vím!), že určitě nemluvím jen za sebe. Je skvělé, co jsi za tu dobu dokázala a řekla bych, že svými motivacemi nemotivuješ pouze sebe, ale také lidi kolem, především nás, takže ještě jednou díky. :-)

  ReplyDelete
 3. Budu ti držet palce, ať to všechno v roce 2015 zvládneš! :)
  http://fitlucy.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. Jsi skvělá, držím palce na Bikini Fitness!! :) Jsi strašně sympatická, milá a působíš vždy pozitivně, jsi opravdu motivací jak ve fitness tak i v reálném životě :). Přeju spoustu úspěchů a skvělých zážitků!
  http://blog-by-nicole.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. Pro mě byl rok 2014 taky rok změny, to hlavně v životním stylu :) Přeji hodně štěstí na soutěži :)
  Fit Maddie

  ReplyDelete
 6. Moc ti držím palce abys to všechno zvládla a přeji pevnou vůli :). Já za rok 2014 hlavně udělala státnice a konečně mám alespoň to Bc., za což jsem fakt ráda, protože to byl pořádný boj.

  http://behealthy-befit-now.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 7. Bod číslo dvě bych moc ráda :) vlastně jsem to chtěla udělat už loni, ale nějak to nevyšlo.. bod číslo tři už mám, příští rok to snad bude Ing. před jménem :))
  Pozitivní bych taky ráda byla pořád, ale ne vždy se to podaří :)

  http://www.veronikajezikova.cz/

  ReplyDelete
 8. Držím palce aby sa ti splnili všetky sny :) v Bikini Fitness určite zažiariš! :)

  ReplyDelete