Saturday, December 6, 2014

Sportdiary 2015 a Mikulášská nadílka

Taky na vás tak lezou Vánoce? Na mě už vlezli úplně - mám doma Vánoční stromeček, pouštím si koledy, dokonce už jsem koukala i na Sám doma. Jen ty dárky mi nejdou úplně tak, jak bych chtěla, zatím trochu myslím jen na sebe :)) Jak jste na tom Vy?


Ať tak či tak, mám pro vás skvělý TIP na dárek, ať už pro sebe, nebo pro kamarádku, mamku, ale i kamaráda, prostě pro kohokoliv, kdo je nadšený sportovec, nebo se jím v roce 2015 stane. Sportdiary 2015 je totiž ve dvou verzích - pro muže i pro ženy. A co že to ten Sportdiary vlastně je?


Když jsem před už skoro rokem začínala se cvičením, první, po čem jsem se kromě sportovních bot poohlížela, byl nějaký diář, zápisníček, kam bych si mohla všechno zapisovat a bohužel zjistila, že v České republice v podstatě nic takového není, takže jsem si vytvořila vlastní. A když jsem letos narazila na Sportdiary 2015, byla jsem naprosto nadšená, že někdo něco takového zrealizoval.

Sportdiary není jen sportovní diář, je to zároveň i klasický plánovací diář, takže máte hezky všechno pohromadě. Na každé stránce najdete jeden den, nechybí svátky, místo pro poznámky, pro zapsání aktivity, váhy, spálených kalorií (nebo možná spíše snězených :)) ani menstruční kalendář (ve verzi pro ženy).


Kromě toho na začátku najdete stránku pro zaznamenání aktuální formy a cílů pro rok 2015 a každý měsíc pak stránku pro zhodnocení předchozího měsíce, přeměření mír, váhy apod, také pro zaznamení zlepšení v různých aktivitách. Můžete tak krásně sledovat, jak se zlepšujete!

Jako bonus je diář plný užitečných rad - jedna na každý den a na začátku má krásně sepsané ty nejdůležitější informace ke stravování a cvičení. Já už mám ten svůj připravený doma a těším se, až do něj s 1. lednem 2015 začnu zapisovat všechny informace a plány!

Diář si můžete objednat tady a nebo si jej můžete zkusit vysoutěžit v mojí Mikulášské nadílce!

Mikulášská nadílka

Soutěžíme tedy o jeden Sportdiary 2015 a výherce si může vybrat, jestli chce verzi pro ženy nebo pro muže. A co pro to musíte udělat? Víte, že mám ráda fotografii a také mám ráda sport, tak to spojíme a:

1. Vyfoťte se při své oblíbené sportovní aktivitě, může to být selfie, nebo vás může vyfotit někdo jiný.
2. Fotografii nasdílejte na Instagramu a nezapomeňte přidat hashtag #sportdiary2015 a označit @fitveronika a @sportdiary.allsports.
3. Soutěž potrvá do pátku 12.12.2014 do půlnoci, poté vylosuji jednu fotografii, jejíž autor vyhraje Sportdiary 2015.
4. Do soutěže můžete přihlášit maximálně tři své fotografie.

Soutěž začíná právě...TEĎ! 

Těším se na vaše fotografie a přeji hodně štěstí! :)*

4 comments:

 1. Už jsem na něho také někde četla pěknou recenzi, jen neuhlídali jednu maličkost a za každým měsícem je shrnutí pro měsíc leden, zapomněli měsíce přejmenovat, ale to už je asi detail =) Jinak vypadá moc dobře, dost jsem nad ním uvažovala, ale celou stránku pro sport a pro jeden den nevyužiji, takže se nebudu snažit o Mikulášskou nadílku, snad ji vyhraje někdo, kdo opravdu nezlobil =)

  ReplyDelete
 2. tenhle diářek je prostě dokonaly!:) snad mi ho donese Ježíšek :) na insta bych se ráda účastnila, jen jsem za ty měsíce nepřišla na to jak přidat hashtag :/:D

  ReplyDelete
 3. vypadá hezky, ale přeci jen bych asi dala přednost Moleskine :) http://obchod.moleskine.cz/moleskine-cz/eshop/0/3/5/210-Passions-zapisnik-Wellness

  ale každý má své pro i proti :)
  hlavní je, že si jej vedeš a víš o sobě a svých pokrocích více a tudíž máš přirozenou motivaci pokračovat :))

  ReplyDelete
 4. Ten taky mám a je supeeeer! :-)

  ReplyDelete