Sunday, November 30, 2014

Nike Gear Session - běžecký trénink tak trochu jinak

Krásné nedělní ráno!

Já si ho po dlouhé době dělám opravdu výjimečné, protože mám konečně čas si udělat skvělou snídani, vypít si čaj a trochu si polenošit než vyrazím na oběd k mamince (doufám mamko, že to čteš!:)) A také mám chvilku, abych vám povyprávěla o jedné úžasné akci, která se konala ve čtvrtek a pozvala vás na jednu další, která bude také ve čtvrtek.


Tou první je speciální běžecký trénink Nike Gear Session. O běžeckých trénincích, které pořádá Nike už jsem vám psala tady. A jsou super vždycky, ale tenhle byl ještě trochu víc super a hlavně plný zábavy!


Na tréninku jsme byli rozděleni do několika družstev a každé družstvo mělo svého trenéra. Já a Simča ze Style Cookbook jsme měly Kubu, který nás nejdřív trochu zapíral a říkal, že v družstvu nemá žádný holky, tak pak musel žehlit, ale my jsme mu to odpustily! :)

Jsme holky svítivý!


Do výbavy jsem dostali také Samsung hodinky, které nám měřily trasu, tep, rychlost, pouštěly nám motivační písničky a spoustu dalších věcí, které umí. Ale především kartičky, na kterých byli napsány úkoly, které jsme museli splnit. Jako první losovala Simča a dostala krásný úkol - získat od vrchního v nejbližší restauraci podpis na pokladním lístku. Pro okouzlující Simču to nebyl žádný problém a tak jsme se s vervou vrhly do dalších úkolů. Běhaly jsme po slepu, na východ, na západ, na sever a na jih, desetkrát dokola, okolo kolotoče (to jsme trochu spletli a byl to altánek, ale to nevadí), podávali jsme ruku nechápajícím kolemjdoucím nebo běželi na tramvaj, jeli jednu zastávku (doufali, že nás nechytne revizor) a běželi zase zpátky. Kuba nám navíc dával speciální úkoly cestou v podobě angličáků, dřepů, výběhů schodů apod. Zkrátka trenér, jak má být!


Nenaběhali jsme nejvíc kilometrů, ale krásných SKORO OSM jsme uběhli, ani jsme nevěděli jak!

Tým žlutých
A toooolik nás tam bylo všech :)


POZVÁNKA: NIKE FLASH RUN

Nike Flash Run - 200 běžců, 10 týmů, 5 světelných bodů, 30 minutový trénink pod vedením Nike trenérů, poběžíme ze základny Nike Run Hub Letná do Stromovky a budeme zářit!

4.12.2014 18.00 hod.

V rámci běhu se také můžete zúčastnit výzvy Flash Point Hunter Challenge a vyhrát běžecké boty z nové kolekce Nike Flash Pack.

Nezapomeňte se registrovat!
Doufám, že se tam s vámi uvidím! Těším se!2 comments:

  1. Moc vám to sluší, holky!! ;) Jste super!

    Sororessa
    A.

    ReplyDelete
  2. To vypadá úžasně, ale zjistila jsem, že jsem spíše asi běžec-samotář :) nicméně možná se jednou přemluvíš a na nějaký podobný trénink se vydám.

    ReplyDelete