Sunday, October 12, 2014

Nike+ Training Club

V poslední době se snažím o to, aby mé tréninky byly pestré a tak jsem se rozhodla, že vyzkouším pár nových věcí. Pořád vede posilovna, kterou doplňuji kardio tréninkem - běhání, rychlá chůze, stepper nebo díky krásnému počasí ještě pořád brusle. Nedávno jsem zkusila také Hit4Fit (nebo také Fitbox), na který teď chodím dvakrát týdně a moc mě baví (brzy se můžete těšit na článek). A díky NikeWomen Studiu na Designbloku jsem měla možnost vyzkoušet si také skupinovou lekci Nike Training Clubu pod vedením úžasné Radky Vandasové.Trénink není vedený jako klasická skupinovaná lekce, nemá žádnou choreografii a je to prostě makačka! :) Rozehřátí běžeckou abecedou, výpady, dřepy, kliky, angličáky, ale i práce ve dvojici nebo s různými pomůckami. Rozhodně se nenudíte a pořádně se zapotíte.

Po celou dobu lekce cítíte, jak pracují vaše svaly a i když už nemůžete, tak vytrváte, protože víte, že to stojí za to. Navíc ostatní na hodině jsou skvělou motivací, proč vytrvat, překročit svoje hranice a zvládnout víc než si myslíte,


Na konci tréninku jsme ve dvojicích soutěžili v burpees a planku a Radka Vandasová se nás rozhodla vyburcovat k ještě lepších výkonům tím, že dvojice, která bude nejrychlejší, vyhraje osobní trénink pod jejím vedením. A víte co? Má dvojice to vyhrála! Takže už se moc těším! :))


Závěrečné protahování a důkaz, že trénink vážně nebyl žádná sranda. Myslím, že můj výraz mluví za vše! :)


Nike Zoom Fit Agility
Na tréninku jsem také měla možnost poprvé vyzkoušet nové Nike Zoom Fit Agility, které kromě toho, že jsou neskutečně krásné, jsou také speciálně navržené tak, aby při tréninku poskytovaly podporu, pružnost a zároveň pohodlnost přesně tak, jak je potřeba.

"Systém Nike Zoom Air těží z pevných napnutých vláken, která jsou uzavřena v jednotce Nike Air se stlačeným vzduchem. Při dopadu tato vlákna uvolňují své napětí a poté se vymršťují do původní pozice. Tím je zajištěna ideální citlivost pro sportovkyně, které se snaží rychle splnit každý prvek tréninku."

Správné boty jsou pro mě při tréninku hodně důležité, zvláště pak při tom silovém, například u dřepů na multipressu potřebuji cítit oporu a stabilitu, stejně tak jako u výpadů, kde ocením navíc i jejich ohebnost. Nike Zoom Fit Agility jsou na jedničku.

photo: Nike

Nike+ Training Club
Díky tréninku s Nike Trainng Clubem jsem se také rozhodla, že si stáhnu aplikaci Nike+ Training Club, která obsahuje více než 100 různých tréninků. Tréninky jsou rozdělené podle toho, co zrovna potřebujete - hubnout, tvarovat a zpevňovat, nebo nabírat svalovou hmotu. Tréninky jsou také různě dlouhé a můžete si je personalizovat podle svých potřeb. Navíc lze aplikaci propojit s Nike+ Running.

Příští týden odlétám do Číny a bohužel nevím, jak budu moci chodit do posilovny a proto jsem ráda, že aplikaci už mám staženou v telefonu a vyzkouším různé workouty. Určitě se pak můžete těšit na nějaké podrobnější hodnocení aplikace! :)

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout zde: https://itunes.apple.com/app/nikewomen-training-club/id301521403

photo: Nike

Za mě tedy jeden velký palec nahoru pro NTC! Myslím, že se stane nedílnou součástí mého tréninkového plánu. Máte vy zkušenosti s NTC? A jaká skupinová cvičení máte rádi? 
Přeju vám všem krásnou slunečnou neděli!


Photo Credit: Yan Renelt

6 comments:

 1. NTC mám ráda, baví mě, že si u toho můžu pustit i film a mám vše v telefonu! :)

  A i po tréninku ti to moc sluší ;)

  Užij si Čínu!!

  Sororessa
  A.

  ReplyDelete
 2. WOW! Uplně nádherné fotky! Asi ti začnu říkat Nike woman! :D
  Fit Maddie

  ReplyDelete
 3. To muselo být skvělý, a oblečení i boty je prostě perfektní! :)
  S NTC jsem hodně cvičila ve Vídni, kde jsem si skupinové lekce nemohla dovolit, a byla jsem moc spokojená:)

  ReplyDelete
 4. Super fotky! Užij si to v Číně. :)

  ReplyDelete
 5. Krásný oblečení, to se muselo cvičit jedna báseň :) Tobě prostě sluší každá barva, to není možný.
  Jinak s NTC jsem hodně cvičila a nezdá se to, může to být velká makačka. Teď mám nový telefon a ještě jsem si ji nestáhla.
  Užij si výlet :)

  ReplyDelete
 6. supr fotky :)

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  ReplyDelete