Sunday, August 17, 2014

Video: Legs & ABS Workout

Nebudu vám lhát, natáčení videí mě začalo bavit! Občas se tedy určitě nějaké to video objeví tady na blogu. Teď už ale k tomu dnešnímu, na kterém jsem se rozhodla vám ukázat část mého tréninku nohou a břicha. Dřív byl "legday" trénink na který jsem se těšila ze všechno nejvíc. Teď se nemůžu rozhodnout, který z tréninků mám nejradši, protože se těším opravdu na každý a většinou nejvíce právě na ten, který mě zrovna čeká. Ideální, že? :)

Trénink nohou spojuji většinou právě se cviky na břicho a nejlepší pocit mám, když z posilovny sotva pletu nohama, ale nemůžu se sama sobě ani smát, protože mě tak moc bolí břišní svaly. Jak to máte vy? :)


Na videu na mě můžete vidět tréninkový outfit z limitované kolekce Nike Flavio Tight of the Moment, která vznikla ve spolupráci s brazilskými umělci a já se do ní okamžitě zamilovala. O perfektní funkčnosti ať už tréninkového nebo běžeckého oblečení Nike není třeba se dlouze rozepisovat, pro mě je to naprostá jednička a ve spojení s originálním designem těžko odolávám! Respektive neodolávám, co vám budu povídat! :) 


Kolekce mě učarovala natolik, že jsem se i poprvé odvážila cvičit bez tílka nebo trička. Ale uznejte, že by byl hřích tu podprsenku schovat!

A protože jsem to stále já (růžovka obecná), na nohou můžete vidět naprosto perfektní Nike Lunarglide 6. Vážně, nemám slov. Stabilní, pohodlné, ale pevné a hlavně krásné.

Kolekci i obuv můžete zakoupit v prodejně Nike Prague Na Příkopech, jinde pokud vím, k dostání není.

Doufám, že si video užijete stejně jako já! :)


Jak se vám líbí? A co byste rádi viděli příště?

4 comments:

 1. Opět moc hezký, vypadá to úplně profesionálně :) Já jsem před chvílí přišla domů z TRX, ale když porovnám to jak jsem u cvičení vypadala já, chce se mi brečet :DD

  A Nike je nejlepší, zrovna před pár dny jsem si koupila nové boty na cvičení Nike Free (a poprvé v jiné barvě než růžové!:D) a jsem taky moc spokojená :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju moc :) nee, tak TRX je náročné :D Jiné než růžové? To je u mě taky vždycky zázrak :D*

   Delete
 2. Obě dvě poslední videa jsou super! Sekne ti to tam ;). Škoda, že videa nejsou delší, úplně mě to nakopne zvednout zadek a jít cvičit :D. Akorát na konci jsem tě vůbec neslyšela mluvit :).
  Vím, že jsi posledně psala, že nejsi žádný profesionál, ale ně by se líbilo a uvítala bych video s rozbory jednotlivých cviků, jak je cvičit správně, čemu se vyvarovat atd. :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak třeba něco vymyslím, moc děkuju! :)*

   Delete