Tuesday, August 19, 2014

Trénujeme na We Run Prague 2014!

Nezadržitelně se nám blíží termín letošní We Run Prague, kam jsem se také přihlásila, startovní set si s radostí vyzvedla a teď už zbývá jediné - uběhnout! Přiznávám, že jsem z toho měla trochu strach (začala jsem běhat začátkem léta), ale na včerejším tréninku s Nike+ Run Clubem jsem pochopila, co udělá adrenalin a lidé okolo, kteří běží s vámi. Neskutečně skvělý pocit a musím říct, že to bylo můj nejlepší běh. Ever. 


Nike+ Run Club má teď tréninky každé pondělí a čtvrtek na Letné a já jsem se rozhodla, že do We Run Prague zkusím chodit pravidelně! Potkám se tam s někým? :)


Velký obdiv a dík patří Kubovi, který se o mě a Simču skvěle staral, rozcvičil nás, pokusil se nás naučit bežeckou abecedu, ale především byl obrovskou podporou během celého tréninku!


A za úžasné fotografie děkujeme Lucce! Potřebujete snad větší důkaz, že běhání vás udělá šťastnějšími? :))
7 comments:

 1. Krásně záříš, jak barvami tak štěstím :) Fotky jsou moc povedené, úplně to vystihuje tu radost z běhu, a že já pro to mám pochopení.. miluju běh :)
  Jinak na We Run Prague se potkáme. Letos běžím poprvé, nejedu tam nic vyhrávat (na to zatím fakt nemám), ale jedu si užít tu prima atmosféru. Jen mě mrzí, že mi to kámoška na poslední chvíli odřekla a tak jedu úplně sama... trohu naprd :/
  Škoda, že do Prahy to mám přes 2 hod, jinak bych na tréninky s chutí jezdila :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jé Terez děkuju moc! :) A nechceš se teda přidat ke mně? :))*

   Delete
  2. Klíďo, s radostí :)

   Delete
 2. Tak na tohle já zatím nemám "koule" :D Jen si to pěkně užij :)
  Fit Maddie

  ReplyDelete
 3. Veru, moc ti to sluší ty jsi i při tom běhu jako panenka :)

  ReplyDelete
 4. Moc se mi libi ten komplet. Muzu se zeptat, jaky je to typ botu a legin? Strasne se mi libi ty sede leginy:)

  ReplyDelete