Sunday, June 15, 2014

(Ne)Víkendové rychlovky IX.

Víte, že vařím a peču rychle. Každý recept, který má víc než 7 ingrediencí ani nečtu. A na nějaké kynutí a čekání mě taky moc neužije. I to je důvod, proč mi už delší dobu ležel v hlavě Panini Gril - neboli "toastovač s vroubkama", jak říká přítel. Kromě panini v něm můžete především rychle, chutně a absolutně bez tuku připravit maso. Když se tedy objevil v Lidlu, konečně jsem si ho pořídila. A víte jak jsem spokojená? Moc!


Zatím jsem na něm zkoušela připravit lososa, jedny toasty a kuřecí maso s fazolkami a cherry rajčátky a musím říct napsat, že všechno bylo naprosto perfektní a já teď hezky zamávám pánvičkám :)Jednoduché toasty z žitného chleba se salátem, šunkou a sýrem - já vím, mohla jsem je dát do toastovače, ale takhle byly prostě lepší! :))


Nektarinková ovesná kašička. Na létu je stejně nejskvělejší to ovoce!


Moje nejoblíbenější kombinace - jablko Granny Smith, skořice a mandle. Klasika.


Takhle to vypadá skoro každý den (když zrovna stíhám a stačím :)), pěkně nakrabičkováno. Mám to tak nejraději. Snídám doma a večeřím většinou taky, takže na obrázku je oběd a svačinky :) A potrpím si na hezké krabičky!


Na instagramu se počet followerů přehoupl přes třetí tisícovku. Děkuju vám a posílám alespoň imaginární ovesné muffiny bez cukru a bez mouky (recept zde).

Než vám popřeji krásný zbytek neděle, chtěla jsem se omluvit, že moc nezvládám odpovídat na vaše komentáře a komentovat vám vaše články, ale všechny články poctivě čtu a moc ráda se u vás inspiruji. A každý komentář mi vždy vykouzlí úsměv na tváři! Mám velkou radost, když vám chutnají mé recepty a jsem ráda, když mi dáváte vědět, ať už komentářem tady na blogu, nebo třeba fotografií na instagramu. Jste zlatí a díky vám mám pořád elán do cvičení, vaření, pečení, focení, psaní a všeho toho okolo!

A teď už krásný zbytek neděle!

9 comments:

 1. Paniny grill bych si taky moc přála! Ale bohužel je naše miniaturní kuchyně už tak dost přecpaná, že mám zakázáno cokoliv dalšího kupovat :D Ale třeba až nám doslouží starý toustovač.....:D

  ReplyDelete
 2. ty muffiny, to je pastva pro oči! :) seš skvělá Veru! :) všechny ty čtenáře si prostě zasloužíš :) a nakrabičkováno máš opravdu pěkně! :))

  ReplyDelete
 3. Krásné a mimochodem taky mám úchylku na krabičky :-)

  ReplyDelete
 4. Moc hezké fotky. Ten panini gril vypadá báječně.

  ReplyDelete
 5. Anonymous16 June, 2014

  Je parádní, že máš tolik toho elánu, však na fotkách jen a jen záříš! Ten gril se tváří dost dobře, to masíčko z něj, no mňam. Jídlo na celý den máš krásné, všechno tak sladěné a upravené, zajímalo by mě, jestli znáš slovo nepořádek nebo barevná nesladěnost :D. Ne opravdu, radost pohledět, Verunko :)

  ReplyDelete
 6. Těm třem tisícům na instagramu se vůbec nedivím, fotky jsou skvostné :) JInak panini gril ti moc závidím. Věřím, že je to super vychytávka a pánve bvych taky hned odhodila :)

  ReplyDelete
 7. na ten panini gril mám taky zálusk vypadá to parádně :D) jinak krásné fotky jako vždy :)

  ReplyDelete
 8. Opět krásně nafoceno tyy jo :) A vše vypadá k nakousnutí! :)

  ReplyDelete