Monday, April 21, 2014

Challenge of the Week #6

Tato týdenní výzva se pravděpodobně nezařadí mezi ty nejoblíbenější a moc z vás se asi nezapojí... Ale měly (schválně píšu měly, protože se to týká spíše žen než mužů) byste! Schválně - kterou svalovou partii při cvičení nejvíce zanedbáváte? Břicho? Ne, chceme přece mít ty buchty nejen v troubě, že? Zadek? Těžko. Nohy? To je stejné jako zadek. Záda? Dneska už každý přece ví, že se musí posilovat. Ruce? Néé, chceme mít přece ten biceps a ukázat ho! A co prsa? A víte, že když je budeme cvičit, tak budeme mít nejen pevnější, ale také minimálně opticky plnější hrudník? Já je v posilovně samozřejmě zařazuji, ale kdybych vám na rovinu měla říct svůj nejméně oblíbený cvik, který mi absolutně nejde a u kterého si vždycky najdu důvod proč ho nedělat...je to klik. A právě proto se stane mou týdenní výzvou.

*50 kliků každý den*


*50 push-ups every day for a week*

Tak směle do toho! Vím, že 50 není tak moc, ale v tomto případě nejde o to, abych jich udělala co nejvíce, ale abych je hlavně udělala a třeba jim přišla na chuť. Počet si samozřejmě můžete upravit podle svého :).

A co se týče té minulé výzvy - 700 dřepů úspěšně? za námi :) Za mnou určitě a přestože jsem si původně myslela, že si výzvu prodloužím, rozhodla jsem se nic nepřehánět. Dřepy cvičím v posilovně a svaly, aby rostly potřebují co? Odpočívat. A vy to také nepřehánějte a zařaďte alespoň na dva dny pauzu.

Kdo se pustí do výzvy se mnou? :)

P.S.: Jsem fakt bábovka a musím dělat 5 x 10 kliků. Uff!

16 comments:

 1. Neeee, tohle neee! Nesnáším kliky.Sice vím, že právě proto bych je měla dělat, ale vážně - to si radši dám půlhodinové cvičení sestavené z lunges a lunges, doplněné o lunges, než kliky :( Ale zase jsi mě namotivovala, abych s tím něco dělala, takže se možná i připojím... :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mám to právě úplně stejně, radši udělám cokoliv, než ty blbý kliky :D A proto to chci překonat :))

   Delete
 2. No, tak tohle je tedy opravdu výzva - kliky vážně nepatří mezi mé oblibené cviky. Ale jdu do toho!

  ReplyDelete
 3. To jsem moc ráda, těším se, jak to spolu překonáme! :))*

  ReplyDelete
 4. Aaaa, kliky jsou taky moje hodně, hodně slaboučká stránka, ruce jsem vždycky šidila, protože mi to nikdy nešlo :D Ale začala jsem trošku dýl s dřepováním, takže to musím dodělat a pak do toho jdu s tebou.. :)

  ReplyDelete
 5. Obdivuji vás všechny, milé dámy, jestli do toho jdete. :-))
  Mám ráda tyhle výzvy, ale kliky nedávám, mám špatný obě zápěstí, tak asi umřu s chudýma a slabýma rukama. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mrzí mě tvé zápěstí :/ ale jsou i jiný cviky, který bys určitě mohla dělat :))

   Delete
 6. Verunko, neuvěříš :-D ale tuhle výzvu jsem si sama stanovila před týdnem :-D A pokaždé, když teď běhám ráno, tak si dávám i v půlce běhu cca 10min cvičeníčko na nohy a právě nově jsem zařadila i kliky. A proč? Když jsem se posledně na TRX roztřepala a moje kliky vypadaly jak od 80ti leté babičky, tak jsem se nad sebou vážně zamyslela a řekla si: "Tak tohle fakt NE!" Takže rozhodně jdu do toho s tebou! Je třeba posílit jak ruce, tak i hrudník.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Veru mám radost! :) Těším se, jak budem dělat kliky jako pořádný chlapáci! :D

   Delete
 7. Jdu do toho taky! :-) klik mi ani tak nevadi treba jako napriklad zminovane lunges :-D a zrovna o vikendu jsem uz dala 30 kliku na jeden zatah pro nekoho nic pro me dost :-) a do vyzvy se zapoji i na sestra s mamcou :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Super! A pozdravuj mamku i ségru :)) Já dnes už udělala 15 na jeden zátah, takže třeba se na 30 také dostanu ;)

   Delete
 8. A ted jsem si uvedomila ,ze je uz utery tak ten vcerejsek musim rychle dohnat :-D jak je v tydnu svatek tak jsem trochu zmatena ,co je za den :-D

  ReplyDelete
 9. Tiež sa pripájam, že kliky moc nemusím, asi preto že mám slabé ruky tak ich ani veľa neurobím :D
  Ale nedávno som ich začala viac zaraďovať kvôli tým prsiam :D Dnes už mám 30 ( ked som ešte nevedela o tejto challenge, takže už iba 20 :DD) Hura! :D :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak super, jsem ráda, že se připojíš :))

   Delete