Monday, April 7, 2014

Challenge of the Week #4

Nějak nám ty týdny rychle ubíhají, že? Trochu jsem se bála, že svou poslední výzvu - tedy 100 km na bruslích za týden už ani nestihnu. Ale naštěstí bylo i v neděli krásné počasí a já ji mohla splnit. Po celém týdnu mě pořádně bolí nohy, to vám povím. Ale celý víkend jsem se rozmazlovala pečením a po posledních kilometrech jsem si dala grilovaného pstruha, který byl dokonalou tečkou za tou námahou. Ale abyste si nemysleli, já na brusle nedám dopustit! :)


Pondělí - 25,2 km
Čtvrtek - 33,6 km
Sobota - 25,2 km
Neděle - 23,5 km
Celkem  107,5 km. Ta dá! :)


A kdybych se chtěla malinko vytahovat a započítala bych ještě sobotu a neděli z minulého týdne, tak to máme celkem 147,5 km během 10 dnů. 


A jaká je tedy výzva pro příští týden? Relaxace! 
Nic se nemá přehánět a odpočinek je důležitý pro každého, takže jsem se rozhodla, že mou výzvou pro tento týden bude pouze ranní jóga, dvě skupinové lekce jógy a také jedna lekce aerojógy. Mám před sebou týden plný jógy, na který se moc těším!

ilustrační foto


Také jsem se rozhodla, že svým výzvám dám jakýsi čtyřtýdenní řád:

1. týden - posilovací cvik na spodní část těla
2. týden - posilovací cvik na horní část těla
3. týden - kardio/zapojení celého těla
4. týden - relaxace

Kdo se tento týden přidá ke mně a zacvičí si jógu? Nebo jí někdo vyzkouší poprvé? :)

Mějte krásné pondělí plné pozitivní energie! 

12 comments:

 1. Ahoj :) já každé ráno zdravím slunce a každou neděli cvičíme s maminkou aspoň hodinu :) joga je skvělý způsob, jak trávit čas! :) mimochodem máš krásný blog ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahoj i tobě :) Je super, že cvičíš takhle každý den! :) A děkuju moc :)*

   Delete
 2. gratulujem k vykorčulovaným kilometrom :) aj tohto týždňová výzva je opäť úžasná, máš skvelé nápady! :) Ja jogu milujem, ale už ju nezvyknem cvičiť velmi často :( Dokonca zrovna tento týždeň mám po prvýkrát trening s trénerom, tak sa neviem dočkať, konečne sa naučím tie správne techniky držania činiek a aj postoj a tak :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuji a super, že budeš mít trenéra, těším se, až mi poreferuješ, určitě mi napiš! :)) A s tou jógou - můžeš tento týden cvičit se mnou ;))

   Delete
 3. Je super, že si plníš takové osobní výzvy! :))
  Brusle ti závidím, já totiž aktuálně žádné nemám. Naposledy jsem na nich stála někdy v 5. třídě asi, takže už je to pěkná řádka let. :D Nicméně bych si je letos ráda pořídila, tak snad nějaké kvalitní seženu. Nemáš nějaký tip?
  Jógu bych ráda také začala zase cvičit pravidelně, ale jak se znám, zase na to budu zapomínat, nebude čas apod. No, uvidíme. :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Brusle ti ráda doporučím a pokud chceš opravdu kvalitní, tak jedině K2 - je to investice do budoucna, perfektně sedí na noze a jezdí jedna báseň (to ti určitě potvrdí víc lidí ;)). Já mám ty své už 6. sezónu a jsou pořád v perfektním stavu a to jezdím opravdu hodně, jen jsem v loňském roce měnila kolečka. S tou jógou to máš jako se vším, stejně je člověk zajímavý tvor, jak si neustále na vše hledáme výmluvy :)))

   Delete
 4. Gratuluji! Já zvládla necelou polovinu, ale bohužel nebylo toliko času! Dobrá jsi!

  ReplyDelete
 5. Páni, to jsou tedy slušné vzdálenosti! :) Na bruslích jezdím nejraději v létě, kdy se nedá tak dobře běhat, protože často je příliš velké horko. Při jízdě na inlinech se člověk alespoň trochu ochladí díky tomu, že fouká :D
  Moc se mi líbí Tvé nápady, józe přicházím na chuť čím dál tím víc :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To je jeden z důvodů proč neběhám - buď je na mě moc horko, nebo moc zima, nebo moc vítr, moc sucho nebo vlhko :D Jóga je super na odreagování a relaxaci! :)

   Delete
 6. Strašně se mi líbí, jak si každý týden plánuješ a cvičení si tak děláš pestré. Na brusle se chystám v pátek, tak snad výjde počasí a plánovaný výlet do Beskyd mi tak nezkazí :-(
  Jógu a jiná relaxační cvičení nějak nemusím. Jsem hrozně aktivní a chvíli neposedím, ale pravda, že na vedené lekci jsem ještě nebyla, kdoví, třeba bych tomu kouzlu podlehla. Ale obecně mám problém s protahováním, takže bych asi 90% cviků ani nezvládla :-D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Budu držet palce s počasím! :)) Já jsem si taky říkala, že to teda nevím, co budu tu hodinu na józe dělat v jedné pozici tak dlouho a že se unudím... Ale přišlo to nějak samo, že vůbec ne. Naopak, dneska jdu třeba strašně ráda i na dvouhodinovou lekci a pořádně si ty pozice užívám. Tak třeba tomu jednou na chuť přijdeš :)) a pak už nebudeš mít problém s protahováním :) :*

   Delete