Monday, March 31, 2014

Challenge of the Week #3

Krásné pondělí! A s ním i nová výzva pro tento týden :) Počasí má být převážnou část týdne sluníčkové a to pro mě znamená jediné:

*100 km na bruslích za týden*

ilustrační foto

A jak dopadla ta minulá? Mých celkem 1450 zkracovaček (ve čtvrtek se mi hrozně líbilo, jak nesměle vykukují ty "břišáky", tak jsem si dala ještě 50 navíc :D) bylo vyčerpávajících, ale úspěšných a já se zase o kousek posunula...o malinkej, ale posunula! :)


Kdo se mnou tento týden výzvu splnil? A kdo se vrhne do další? Nebo dáváte raději přesnost běhu nebo třeba kolu? :)


10 comments:

 1. 100 km? Ááá, já chci také. V neděli jsem ujela 12 a jakou jsem z toho měla radost. Nevím, nevím, na brusle se tento týden dostanu max. zítra, ve středu, v sobotu a neděli, nemyslím si, že bych každý den ujela 25 km. Připojuji se, ale v jiném, menším množství! Tobě moc, moc držím palce! M.

  http://beh-na-dlouhou-trat.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já jsem takový blázen a jezdím 25 km, takže to taky plánuji 4x tento týden :)) Děkuji a jsem ráda, že do toho jdeš se mnou! :) Držím palce!

   Delete
 2. Chci tvoje bříško! Vypadá luxusně, Veruš! Já mám teď nějakou krizi ve cvičení :-( Do všeho se musím přemlouvat a tímpádem si to ani nijak neužívám. V jídle jsem taky povolila... Chci recept na tvé nadšení! :-D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Veru to zase přejde, taky mám takové dny..a někdy nepomáhají ani ty motivační obrázky, články nic. Naopak mám pocit, že je to pak ještě horší. :D Ale! My jsme holky šikovný a překonáme všechno :)) :* A děkuju, jsi zlatá!

   Delete
 3. Ja bohužial nekorčulujem,takže sa nezapojím ale beh zbožňujem,takže ked tu bude výzva spojená s ním,som v tom :-) bruško sa ti krásne rysuje :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No Luci až já budu mít nějakou výzvu spojenou s během, tak ty budeš o 100 km přede mnou :))) Jsi běžecká královna! :)

   Delete
 4. Veru a kde bruslis? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bruslím nejčastěji na Ladronce, protože jí mám nejblíže, ale nejraději na Modřanech kolem řeky :))

   Delete
 5. Veru to jezdíš na bruslích těch 4x týdně, nebo eště chodíš k tomu i do posilky?? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Normálně nejezdím 4x týdně, spíš třeba 1-2x, ale tenhle týden to mám jako tu výzvu plus k tomu normálně posilovnu (4x), akorát na konci cvičení mám vždy kardio 30 min, tak to tenhle týden vynechám, ale jinak rozehřátí (běh 15 minut) a pak hoďka posilování :)

   Delete