Wednesday, September 25, 2013

Neutral


Letošní podzim pro mě má jednoduché pravidlo. Bílá, béžová, šedá, černá a růžová. Plánuji ho uplatňovat především u nových nákupů a doufám, že tak "odlehčím" i své peněžence. Když ráno vybírám ze skříně a nevím kudy kam, vybírám z těchto kombinací, které jsou mi svým způsobem nejbližší a cítím se v nich nejlépe, takže jde vlastně jen o takové usměrnění, které potřebuji.


This autumn means a simple rule for me. White, beige, gray, black and pink. I plan to apply it especially for new clothes and I hope that my wallet be happy for it too. When I choose the clothes in the morning and I don´t  know where to go, I always pick from those combinations that are closest to me and I feel the best in them, so it is actually only the way that I need.

Máte svá pravidla?
What about your rules?

MÁM NA SOBĚ / I´M WEARING:
šaty Pietro Filipi / Pietro Filipi dress
kabátek Pietro Filipi / Pietro Filipi coat
boty Vagabond / Vagabond shoes
hodinky Marc by Marc Jacobs / Marc by Marc Jacobs watch
kabelka DKNY / DKNY handbag


5 comments:

 1. A mám pro Tebe ještě dvě pravidla, kterých by ses měla držet. Za prvý - tělový silonky se v civilizovaným světě nenosí už 30 let. Za druhý - bloggerky, který blogujou o kosmetice/jídle/whatever, ať prosím nezkouší blogovat o hadrech. Ale fitness progress dobrej ;) :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Předpokládám, že jsi absolvovala školu stylistů Backstage, nebo máš tohle pravidlo od někoho, kdo ji absolvoval. Takže bych nemluvila a civilizovaným světě, ale o světě "v Backstage říkali..." Protože tělový silonky jsou běžnou součastí bussiness i jiných šatníku, dokonce je na některé příležitosti nemyslitelné nemít je. A kdybys projela blog dál, tak dřív byl o módě - ano už pár let zpět. A kdybys mi chtěla psát něco o stylu, tak respektuj, že každý má ten svůj a nemusíme všichni vykupovat hmko.

   Delete
  2. Tak, Školu stylu Backstage jsem neabsolvovala a ten názor mám proto, že jsem se před 5 lety viděla na fotkách z imatrikulačního plesu s tělovými silonkami a zděsila jsem se, jak deformují nohy a zvýrazňují každou nedokonalost. Já od nikoho žádné názory nepřebírám. A ne všichni, kdo dělají business módě rozumí a sledují ji, takže tímto bych se neoháněla a podívala bych se například na streetstylové fotky z mezinárodních FW. A já v HM nakupuji minimálně ;) A nejde o značky, ale o to, jak kdo s tím umí kouzlit. Tohle je prostě přeplácané, toť vše.

   Delete
  3. Asi nemám sílu ti vysvětlovat rozdíl mezi streetstyle módou a bussiness módou :D Hlavně, že ty jsi dokonalá a tvoje fotky stejně tak. Hleď si svého raději.

   Delete
 2. Tak mě to zase přijde naprosto dokonalé a Veronika fakt nádherná! Co člověk, to názor, jen moc nechápu ten styl komentování Kamily - akorát ukazuje, jak je hloupá...
  A ty silonky - pracuji v nadnárodní firmě a kdyby bylo 40 ve stínu, tak je prostě mít musím, považuji to naopak za společenské pravidlo, součást etikety - myslím, že třeba přijít na pracovní pohovor bez silonek vůbec neukáže na to, jak rozumíš módě, ale na to, že neznáš základní pravidla chování.

  ReplyDelete