Tuesday, February 5, 2013

Spring Wishlist

Nemůžu se dočkat jara, vážně. Červeného nosu, zmrzlých rukou, bot od soli a zplihlých vlasů už mám dost. Chci sluníčko a teplo. A taky chci pár nových kousků do šatníku :) Kromě těch klasických, jako je kvalitní bílá košile, světlé balerínky/polobotky, černý cardigan apod. jsem se rozhodla pro tyhle kousky :)Mám slabost pro značku Pietro Filipi. V jejích kolekcích se vždy najdou jak ty klasické kousky, tak vždy i nějaké lehce extravagantní (kolekce od Aňy Geislerové a dalších). I když nepatří mezi nejlevnější, používá kvalitnější materiály a navíc mi sedí stylem i velikostmi. Říkám, že Pietro Filipi šije velikost 34 podle mých rozměrů :)). Žluté šaty jsou z loňské kolekce a už loni jsem je zvažovala. Letošní jarní kolekce Dolce&Gabbana byla navíc plná šatů a proužků, takže se staly jasnou volbou :). Barevné kalhoty se mi líbí, doma mám z loňska jedny žluté, tak k nim připojím i tyhle ... (opravdu usilovně přemýšlím nad odstínem).


Z nové kolekce Pietro Filipi mě zaujalo toto tílko, i když myslím, že jeho koupi ještě zvážím, ale už se mi v hlavě rodí kombinace, tak uvidíme :).

A nebyla bych to já, abych si nevymyslela, že opravdu nutně potřebuji další boty. Tentokrát bych ráda, aby byly světlé, kytičkované, na klínku a zároveň sportovní. Ano. Chtěla bych sneakers.


Tyhle dvoje jsou z topshopu, i když ty vlevo, které se mi líbí už nemohu na stránkách najít. Máte nějaké typy na kytičkované sneakers? Pokud ano, podělte se prosím. Děkuji! :)))

P.S. Pojďme si společně přát to jaro!2 comments:

  1. great post!

    http://glamourgirl-bg.blogspot.com/

    ReplyDelete
  2. I love the dress, is really beautiful!
    xx

    ReplyDelete