Wednesday, May 4, 2011

Josef Klír: Definitely In - Hlavní chod

ROSE COCKTAIL
Byla jsem v Hiltonu, pila kvalitní víno, jedla dobré jídlo, poslouchala Dashu a kochala se těmi nádhernými šaty (a botami a doplňky a účesy).

Když jsem se dozvěděla, že půjde o přehlídku svatebních šatů, trošku jsem se zarazila. Vzpomněla jsem si na záplavu bílé nudy, kterou jsem zažila jako asi pětiletá holčička.

Ale Klír nezklamal. On dokonce překvapil. Pro své hosty (tzn. i pro mě - pořád tomu nějak nemohu uvěřit :)) si připravil opravdovou svatební hostinu včetně myrt, svíčkové, příjemné hudby a opravdu překrásných nevěst (sem tam se mihl i ženich).
ROCKOVÁ NEVĚSTA
 Jedny z mých oblíbených (měla bych je klidně i jinde než na svatbě):


KOMTESA

VEČERNICE

FASHION NEVĚSTA
Šaty byly krásné, originální a moje absolutní favoritky jsou tady (bohužel jak to tak bývá, ty nejlepší se vám nepodaří pořádně vyfotit) a vidíte ten kufr?

NEVĚSTA NA ÚTĚKU

PUNKOVÁ GEJŠA

Nějak to úplně změnilo můj pohled na svatbu. Vždycky jsem si říkala, že je to jen kousek papíru a taková šaškárna za hodně peněz. Ale když jsem včera viděla ty šaty, také jsem zatoužila být na jeden den princeznou a mít krásnou a stylovou svatbu. A až to jednou přijde, myslím, že je i dost možné, že si pro šaty půjdu právě k Josefovi Klírovi.

Tak jak vám chutnal hlavní chod? A nedali byste si ještě dezert v podobě pár fotek ze zákulisí? Můžete se těšit zítra!

Véronique

17 comments:

 1. Anonymous04 May, 2011

  Tedy šaty jsou to pěkné, ale nějak mi ani jedny na svatbu nesedí... Začalo se zapomínat, že nevěsta by měla být cudná ;-)

  Di

  ReplyDelete
 2. Anonymous04 May, 2011

  jak se dozvídáš o těchhle přehlídkách? a jak se tam dostáváš?

  ReplyDelete
 3. áááááááááááááááá krása, i když já jsem spíš na tu svatební klasiku! ale třeba někam na ples... :-)

  ReplyDelete
 4. jsou nádherné!!! já jsem pro cokoliv originálního a netradičního, takže by mi takové svatební šaty vůbec nevadily :) a to, že jsi mohla u toho být, Ti hrozně moc závidím ;))

  ReplyDelete
 5. no, hodně zajímavé a inspirativní, ta fashion nevěsta se mi líbí, ten spodní díl šatů je zajímavě řešený, za to ta další mi připadá jako mořská víla - průhledný spodek.... a moc se mi líbí ten model s bílým kloboukem... Tereza Zimová má opravdu povedené šaty .-)) těším se na fotky z bckst.

  ReplyDelete
 6. Jako extravagance dobré, ale já bych to na svatbu taky nechtěla:-) Ty žluté se mi líbí, ale mohly by být na můj vkus trochu decentnější:-) A vážně nejsem žádná zapšklá stará panna:-))

  ReplyDelete
 7. Šaty jsou to krásné, ale na svatba by musela zcela šatům přizpůsobena.

  ReplyDelete
 8. vooo, ty jo, nevesta na úteku je favoritka!

  ReplyDelete
 9. No ako svadobne mi sice nepridu ale na ples ano!

  ReplyDelete
 10. Nevím proč, ale pro mě svatba bez bílých šatů není svatbou. Je sice hezké občas vystoupit z davu s něčím opravdu stylovým. Všechny šaty jsou krásné, ale dávám přednost té bílé ;) pro mě je to taková nevinná barva:)

  ReplyDelete
 11. Odpovím tak nějak komplexně :) Co se týče svatby v bílých šatech, moc se mi to líbí (pokud to nejsou ty "šlehačkové" a podobné výtvory), například šaty Kate - kdo by je nemiloval, byly nádherné. Jenže vzhledem k mému postoji nejenom k svatbám jsou pro mě zajímavější právě ty extravagantní a jiné :)

  Děkuji moc za vaše názory, je moc příjemné je číst!

  ReplyDelete
 12. Všechny šaty jsou krásný, ale i já preferuji bílé svatební šaty (nebo klidně i champagne). Nejkrásnější jsou ale podle mě ty vínové (co ovažuješ i ty za nejkrásnější), na svatbu bych je brala, ale v v bílé v kombinaci s nějakou světlou barvičkou. :)

  ReplyDelete
 13. me teda vsechny prijdou fakt hrozne..rockova nevesta me dorazila :D pan Klir by si mel najit nejake jine povolani :)

  ReplyDelete
 14. hlavní chod byl vážně dobrý =D líbí se mi skoro všechny modely, nejvíc ten růžový s kufříkem =)

  ReplyDelete
 15. Možná jsem divná,ale tohle se mi nelíbí. Mám ráda "originalitu",vkus a barevnost. Ali (dokonce) já poznám,čeho je dost. Tohle bych se bála vzít a na candrbál-a že já se nebojím ničeho!
  Jsem holt taková zapšklá stará puritánka a pan Klír mě vůbec neoslovil.

  ReplyDelete
 16. Oprava:Ale (dokonce) já...

  ReplyDelete
 17. You are looking so nice!!Tesla and Elon Musk
  www.youtube.com/watch?v=SrzMdoKPPaA

  ReplyDelete